no images were found
W piątek 10 kwietnia odwiedziliśmy ogrodnictwo u pani Alicji Szymańskiej-Madej. Słoneczne przedszkolaki oglądały, wąchały i dotykały kwiaty oraz sadzonki warzyw. Samodzielnie sialiśmy w doniczkach pomidory 🙂
no images were found
W piątek 10 kwietnia odwiedziliśmy ogrodnictwo u pani Alicji Szymańskiej-Madej. Słoneczne przedszkolaki oglądały, wąchały i dotykały kwiaty oraz sadzonki warzyw. Samodzielnie sialiśmy w doniczkach pomidory 🙂