Coraz więcej wiemy na temat zdolności i możliwości najmłodszych. Nie podlega już wątpliwości, że dbanie o rozwój dziecka od jego urodzenia to nie kaprys i moda ale przyjemny obowiązek każdego rodzica. Wspieramy rodziców z Szamotuł w realizacji ważnej powinności.

W Klubiku Malucha w czasie zajęć podróżujemy od waty do kisielu, od grzechotek do latarek, przez kolory, piórka, rzeki piasku i firanki z papieru. Ciało zachęcane jest do ruchu a umysł rozwija naturalną ciekawość poznawczą. Na zajęciach dzieci uczą się przebywania ze sobą nawzajem, poznają świat emocji i potrzeb, biorą udział w zabawach przygotowujących do pisania, czytania i nauki matematyki, słyszą takie odpowiedzi na swoje pytania, dzięki którym chcą pytać jeszcze więcej! Cała podróż odbywa się w edukującej przestrzeni, której każdy element odpowiada na naturalne rozwojowe potrzeby najmłodszych i pozwala na organizowanie zajęć dla dzieci, które trudno jest zaaranżować w domu.

Zajęcia w Klubiku Malucha są podstawą dla dziecka wkraczającego w przedszkolny świat a także okazją dla rodziców, by dostrzegli nowe kompetencje swojego dziecka.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W ŚRODY O GODZ. 17.00
I GRUPA – DZIECI MŁODSZE, OD OKOŁO 1 ROKU