no images were found

W sobotę 5.12.2015r Słoneczniki brały udział w V edycji Przedszkoliady. Pomimo dużej konkurencji słoneczne przedszkolaki bawiły się wyśmienicie bo my dobrze wiemy, że sport to dobra zabawa ! Gratulujemy sportowego zachowania i zaangażowania! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *