Chcesz, aby urodziny Twojego dziecka były dniem, którego na pewno nie zapomni? Zorganizuj je z nami!

Razem z naszymi animatorkami dbamy o to, aby dopasować program do charakteru, pasji i marzeń każdego dziecka.
Do wyboru jest pięć scenariuszy urodzin. W programie znajdują się m.in. kreatywne zabawy plastyczne, ruchowe i logiczne, a wszystkie z nich nastawione na pobudzanie wielu zmysłów jednocześnie!

• Wiek dzieci: od 3 roku do 8 lat
  • Czas trwania: 2 godziny
  • Cena: 500 zł za 20 dzieci, każde kolejne dziecko 20 zł, w tym: indywidualny autorski scenariusz imprezy, wszelkie materiały i rekwizyty, opieka animatorska
  • Cena dla Przedszkolaków Słoneczka: 400 zł

WYBIERZ TEMAT URODZIN ODPOWIEDNI DLA TWOJEGO DZIECKA

Szamotuły Przedszkole SŁONECZKO - Laboratorium - LABOKIDSPIRACKIE

Podczas tego przyjęcia wcielimy się w piratów, poznamy ich zwyczaje, piosenki i powiedzonka. Zbudujemy piracki statek z wielkiego kartonu i całą załogą wyruszymy w podróż po morzach i oceanach. Będziemy również poszukiwać mapy i ukrytego skarbu.

Szamotuły Przedszkole SŁONECZKO - Laboratorium - LABOKIDSINDIAŃSKIE

Zapraszamy do wspólnego budowania świata Indiańskiej Wioski! Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach sprawnościowych i działaniach artystycznych, które przybliżą im indiańskie zwyczaje i tryb życia. Zapewniamy wiele atrakcji: przeciąganie liny, konkurs skoków, łowienia ryb, robienie pióropuszy indiańskich, biżuterii, totemów, ozdabianie Tipi.

Szamotuły Przedszkole SŁONECZKO - Laboratorium - LABOKIDSSPORTOWE

Urodzinki dla miłośników sportu i sportowej rywalizacji. Zorganizujemy prawdziwą olimpiadę! Będą biegi, skoki w worku, rzut do celu, slalom z piłką, przeciąganie liny, strzelanie do bramki i wiele innych konkurencji. Ponadto wymyślimy swoje logo, hymn i namalujemy na buziach barwy.

Szamotuły Przedszkole SŁONECZKO - Laboratorium - LABOKIDSBAL U KSIĘŻNICZKI

Każda dziewczynka chciałaby chociaż raz zostać księżniczką. Jej marzenie może się spełnić podczas urodzinowego przyjęcia! Z koroną na głowie powita na swoim balu zaproszone damy i rycerzy. Razem z nimi weźmie udział w szkole dobrych manier i w turnieju rycerskim, będzie zdobywać tajemnicze klejnoty, zatańczy taniec i dworski i pokona groźnego smoka.

Szamotuły Przedszkole SŁONECZKO - Laboratorium - LABOKIDSSZALENI NAUKOWCY

Edukacyjne urodziny przeznaczone dla dociekliwych Małych Odkrywców! Dzieci zamieniają się we wnikliwych naukowców i pod okiem animatora wykonują eksperymenty. Nie zabraknie również malowania twarzy i zabaw z chustą animacyjną!