Przedszkole SŁONECZKO i Tomasz Koryl zapraszają na I edycję warsztatów fotograficznych dla Rodziców. WARSZTATY FOTOGRAFICZNE (C)2013 Tomasz Koryl, all rights reserved

Na tych warsztatach będą mieli Państwo możliwość dokładnie poznać swój aparat (w końcu nie każdemu chciało się sięgnąć do instrukcji) albo lepiej wykorzystać jego możliwości (dzięki wielu praktycznym przykładom i ćwiczeniom) by później komfortowo fotografować swoje (i nie tylko) dzieci – a dzieci jak wiadomo są jednym z najtrudniejszych obiektów do fotografowania. Po zajęciach – uzbrojeni w wiedzę teoretyczną i praktyczną – o wiele łatwiej będzie uchwycić moment zdmuchiwania świeczek na urodzinowym torcie lub brawurowy przejazd rowerem przez kałużę.

Koszt warsztatów (5x2h) – 150 zł od osoby.
Zapisy przyjmowane są w Przedszkolu Słoneczko. Dodatkowych informacji na temat warsztatów udziela Tomasz Koryl – tel. 502 310 641 lub tomasz @ koryl . name

Tomasz Koryl, all rights reserved

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *