Ach cóż to była za wspaniała wyprawa do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Braliśmy udział w warsztatach Świątecznych, obejrzeliśmy zimowe przedstawienie i byliśmy baaardzo blisko zwierząt gospodarskich. Po wielu atrakcjach i smakowitym obiadku czas na drzemkę w autokarze.

no images were found

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *