Wielkie muzyczne święto w Słoneczku! W festiwalowych zmaganiach wzięli udział przedstawiciele wszystkich przedszkoli z terenu miasta i gminy Szamotuły. Dzieci wspaniale się zaprezentowały, w kolorowych strojach śpiewały radosne piosenki.
Honorowy patronat nad festiwalem objął Burmistrz Włodzimierz Kaczmarek.
Jury w składzie: Pani Sylwia Karczewska, Pan Andrzej Franke i Pan Dominik Biniaś Grand Prix festiwalu przyznali dzieciom z Przedszkola „Janka Wędrowniczka”, I nagrodę wyśpiewały przedszkolaki z Przedszkola „Miś”, II ze „Słoneczka”, a III miejsce zajął zespół z Przedszkola „Rzepka”. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody, które wręczył I zastępca burmistrza Pan Wojciech Rabski.
Zabawa była wyśmienita, powtórzymy ją za rok!

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *