.

W poniedziałek 13 kwietnia obchodziliśmy Święto Czekolady. Ten dzień rozpoczęliśmy od zajęć na temat „Jak to z czekoladą było” – dzieci poznały historię i proces produkcji czekolady. Potem odbył się konkurs „Wiem, co jem” – Stokrotki rozpoznawały po smaku różne rodzaje czekolady. Nie zapomnieliśmy sobie powiedzieć o tym, że takie czekoladowe szaleństwo powinno odbywać się okazjonalnie. Dzieci dowiedziały się, że codzienne objadanie się tym smakołykiem nie jest zdrowe – zwłaszcza dla zębów. Dzień zakończył się czekoladową ucztą. Dzieci kąpały chrupki i owoce w czekoladowej fontannie. Radości nie było końca! Teraz musimy poczekać rok, by czekoladowy dzień się powtórzył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *