Bratki gościły w bibliotece. Pani bibliotekarka oprowadziła nas po tym niezwykłym domu książki. Sami mogliśmy sobie wybrać książki i je wypożyczyć. Będziemy je czytać w przedszkolu oraz w domu wspólnie z rodzicami. W drodze powrotnej do przedszkola odpoczywaliśmy w parku.

no images were found

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *