Dziękujemy Ci za przekazanie PACZKI rodzinie oznaczonej kodem: WLP-789-016306 !

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Zajechaliśmy na miejsce. Dzieci bawiły się na podwórku w oczekiwaniu na paczki. Po wyjściu z auta od razu przybiegły, a najmłodszy chłopczyk spytał: „jest dla mnie samochodzik?” Starsze dzieci pomagały w noszeniu paczek do domu, po czym od razu zabrały się za rozpakowywanie. Dzieci wyjmowały kolejno podarunki. Gdy oczom pani Doroty pokazały się laczki – szczególny podarunek – kobieta się rozpłakała. Dzieci „buszowały” w paczkach, a kobieta patrzyła i płakała. Największą radość sprawiły Rodzinie: zastawa stołowa, narzędzia, słodycze, piłka do gry i plecaki.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Przedszkole „Słoneczko” wykazało się bardzo ogromnym zaangażowaniem. Paczka zaskoczyła nie tylko rodzinę, ale mnie również. Pomoc okazała się niewiarygodna. Serdecznie dziękuję! I mam nadzieję do zobaczenia.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

„Dziękujemy bardzo. Dzięki tak dobrym ludziom, którzy pomagają mamy nadal wiarę w ludzi i chęć poprawy, aby żyło nam się lepiej. Serdeczne Bóg zapłać.”

.