MAŁYMI KROKAMI DO DUŻYCH EFEKTÓW

II FESTIWAL PIOSENKI SŁONECZNEJ

on Cze 8, 2012

Wielkie muzyczne święto w Słoneczku! W festiwalowych zmaganiach wzięli udział przedstawiciele wszystkich przedszkoli z terenu miasta i gminy Szamotuły. Dzieci wspaniale się zaprezentowały, w kolorowych strojach śpiewały radosne piosenki.
Honorowy patronat nad festiwalem objął Burmistrz Włodzimierz Kaczmarek.
Jury w składzie: Pani Sylwia Karczewska, Pan Andrzej Franke i Pan Dominik Biniaś Grand Prix festiwalu przyznali dzieciom z Przedszkola “Janka Wędrowniczka”, I nagrodę wyśpiewały przedszkolaki z Przedszkola “Miś”, II ze “Słoneczka”, a III miejsce zajął zespół z Przedszkola “Rzepka”. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody, które wręczył I zastępca burmistrza Pan Wojciech Rabski.
Zabawa była wyśmienita, powtórzymy ją za rok!

.